МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДНЗ №27 «ДЖЕРЕЛЬЦЕ»

Смілянський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок комбінованого типу ) ЦЕНТР ПРИРОДНОГО ОЗДОРОВЛЕННЯ відкрито 1988 році

Будівля навчального закладу є комунальною власністю Смілянської міської ради.

Розміщений за адресою м.Сміла, вул. Б.Хмельницького 53.

Заклад являється власником земельної ділянки загальною площею 11450 кв.м:

Площа газонів 960 кв.м.

Площа під удосконаленим покриттям 4000 кв.м.

Площа ігрових майданчиків - 4490 кв.м.

Площа забудівлі - 2000 кв.м.

Плавальний басейн - 285,3 кв.м.

Проектна потужність ДНЗ 320 дітей

Для забезпечення здобуття дошкільної освіти у закладі створені необхідні умови для повноцінного функціонування 10 вікових груп.

Територія ДНЗ відносно рівна, основна територія ДНЗ огороджена металевим парканом.

Відповідно до вимог обладнано територію дитячих майданчиків для кожної вікової групи , які розміщуються в безпосередній близькості від виходів з приміщень цих груп, на сухих, добре провітрюваних місцях, що прогріваються сонячними променями протягом 5-7 денних годин, обладнані з урахуванням потреб дітей певного віку. Майданчики мають частково грунтове і трав'яне покриття.

Ділянки мають відкриту та затінену частини, обладнані дерев'яними, металевими та гумовими спорудами, забезпеченість яких становить 100%. Дитячі столи та лави виготовлені з деревини і неодмінним атрибутом дитячих майданчиків є пісочниці, що відповідно до санітарних вимог мають накривки.

Спортивно-ігрова зона навчального закладу включає фізкультурний майданчик площею 720 м , призначений для одночасного використання однією групою. На майданчику передбачені: бігова доріжка, яма для стрибків, місце для гімнастичних снарядів (колообразна та вертикальна драбини, силова доріжка, гірка) та рухливих ігор. Для загартовування дітей та організації ігор з водою в спортивно-ігровій зоні є виносні плескальний басейн.

У навчальному закладі є спортивний зал, басейн та душові кімнати.

Харчоблок обладнано необхідним технологічним і холодильним обладнанням згідно з санітарними нормами.

Заклад забезпечено холодною проточною водою. В приміщенні є кімнати гігієни. Гаряча вода подається завдяки бойлеру, встановленому в групах та приміщенні харчоблоку.

Каналізаційна відповідає нормам, наявність внутрішніх санвузлів.

Кiлькiсть переглядiв: 180

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Дата останньої зміни 09 Листопада 2021

Фотогалерея