Інформація про заклад

Дошкільний навчальний заклад №27 "Джерельце" (ясла-садок комбінованого типу)

Центр природного оздоровлення

Дошкільний навчальний заклад « 27 «Джерельце» був заснований 8 лютого 1988 року.

В закладі функціонує 10 груп загальної наповнюваності 220 дітей:

- 3 групи раннього віку,

- 5 груп дошкільного віку,

- 2 групи логопедичні.

Наш садочок це маленький всесвіт, який вміщує в собі цілі галактики зі своїми законами, знаннями, інтересами.

Керує закладом Сімонова Тетяна Йосипівна, молодий сучасний перспективний керівник, хороша господиня, прекрасна людина, яка відповідає вимогам керівника дошкільним закладом нової формації.

В дошкільному навчальному закладі працюють кваліфіковані фахівці: вихователі, практичний – психолог, вчителі – логопеди, інструктор з фізкультури, музичні керівники, старша медсестра, медсестра басейну./Files/photogallery/Рисунок1.jpg

Педагогічний колектив дошкільного закладу протягом багатьох років працює над проблемами формування у дітей здорового способу життя та свідомого ставлення до свого здоров'я шляхом впровадження здоров'язберігаючих та здоров'яформуючих технологій.

В дошкільному закладі широко використовується природне оздоровлення дітей.

Ідея забезпечення фізичного, духовного і соціального здоров'я дітей започаткована педагогом-новатором Черненком В'ячеславом Яковичем. Система фізичного виховання в дошкільному закладі складається з:

- планомірних, повсякденних занять з фізкультури;

- ранкової гімнастики,

- дозованого бігу,

- корегуючої гімнастики з елементами масажу з використанням природних масажерів;

- спортивних свят та розваг,

- туристських походів,

- спортивних гуртків.

Обов'язковим елементом кожного заняття є валеологічний блок, який включає в себе елементи знань про свій організм, знання про домірність фізичних навантажень, уміння контролювати та коригувати стан власного здоров'я.

Одним з найважливіших видів саморегуляції організму є збереження постійної внутрішньої температури зовнішнього середовища. Згідно з технологією природного оздоровлення, загартування відбувається не поступово, а стресово: систематичні вибігання дітей на сніг, купання в холодній воді.

Спортивні та тренажерний зали оснащені гімнастичними стінками, м’ячами, обручами, скакалками, спортивним комплексом (канатами, перекладинами, тренажерами, біговими доріжками та іншим).

В кожній групі є спортивні куточки з достатньою кількістю спортивного обладнання та природних масажерів для самостійної рухової діяльності

дітей.

Заняття з фізкультури проводяться щоденно в комплексі із загартовуючими процедурами, які направлені на максимальне отримання дітьми навантаже-ння на всі групи м'язів, використовуючи ігрові форми та енергію задоволе-ння. Під час занять діти перебувають босоніж, в трусиках, при відчинених вікнах та дверях (температура у спортивному залі взимку плюс 12-14°).

Ходіння босоніж протягом дня запобігає розвитку плоскостопості.

Заняття з плавання є унікальним засобом впливу на організм дитини, вдосконалення рухів, розвиток фізичної витривалості, самостійності, наполегливості.

Басейн обладнаний спеціальним інвентарем для безпеки занять з плавання.

Загартування - найкращий засіб профілактики захворювань та зміцнення здоров'я. В основі його лежить тренування термоадаптаційних механізмів організму. Інтенсивне загартування - розвиток здатності адаптації організму до тих умов оточуючого середовища, в якому він перебуває (спека, холод, вітер, вода, сонце). Для наших дітей - це спосіб життя з урахуванням процесів природного існування організму.

Адреса закладу : вул. Б.Хмельницького 53, м. Сміла, 20700,

Контактні дані : тел. (04733) 2-84-61;

Графік роботи закладу : з 7.30 по 18.00. У закладі дії чергова група : з 7.00 по 19.00.

Кiлькiсть переглядiв: 732

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Дата останньої зміни 09 Листопада 2021

Фотогалерея